| Ionii13 a întrebat:

Ce parere aveti despre noua freza a lui Justin Bieber?
Pe mine sincer... nu ma prea incanta whistling

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sus sau jos?

Aaa stai... vorbeai de Giastin?
Tot ce are legatura cu el e najpa!

| LastChance a răspuns:

Nu-mi pasa. habar nu ama cum arata acum, dar nici nu vreau sa vad.
tot un gunoi estehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Who fukin' cares?

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

E uratoricum:-J.

| Deeiutss a răspuns:

Care freza?:d

| Deeiutss a răspuns:

Aaa aiaa.pai nici mie nu-mi prea place.dar nu poate ramane cu aceeasi freza pe veci nuthinking Ii sta binisor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gayby gayby ooohooo ohoo hooo!

| JeffHardyNumber1Fan a răspuns:

Scz am spus asta doar de nervi eu il detest pe justin biberon, dar totusi am putin respect pentru el cam il respect 0, 000000000000000000000000000000000000000000000000000000001

| michelline a răspuns:

Ii sta destul de bine...ma rog mai bine cu vechea freza dar cum spunea si deeiutza nu poate ramane cu aceeasi freza are si el nevoie de o schimbare smug blushing