| RobYnReloaded a întrebat:

Hey...
Iata-ma aici, pe un nou cont...
Criminalii mi l-au suspendat!
Si pe merit, aseara eram cam beata si ca prin minune iarba din poseta mamei a disparut...

http://imgur.com/a/NMuGM

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Pai la ce injuraturi ai bagat.
Crede-am ca team educat mai bine sad

| RobYnReloaded explică (pentru MâţulMov):

Scuze,cand ma ia,ma ia tare!
Si nu ma mai lasa pana nu se termina cu prapad!

M-ai educat foerte bine, da' crezi ca tinandu-ma intr-o cutie cu gratii de titan aurit, cu un caiet de aritmetica si culegerea Gheba langa o da invat sa rezist la factori de stres?
Plus ca pumnul ala de orez ce mi-l dadeai pe zi se termina ca trabucurile alea de 60 $ bucata pe care le fumai la colt cu mama!

| MâţulMov a răspuns (pentru RobYnReloaded):

Da, ai dreptate, acum imi aduc aminte ca trebuia sa-ti cumpar cate 5 culegeri pe zi, ca le rupe-ai pe cele vechi cand ti le dade-am si dorme-ai pe ele.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu,prostia ta nu a avut niciodata limite.

| RobYnReloaded explică (pentru Musique):

Merci... big grin
eu=o proasta/prostuta...a devenit deja axioma!

| Ţepeşu a răspuns:

Am raportat-o de 5 ori pe stupid astazi. Thanks me!

| RobYnReloaded explică (pentru Ţepeşu):

Thenk you!
You are my God now!

| Ţepeşu a răspuns (pentru RobYnReloaded):

Not such a God...

| AnneBre a răspuns:

Ce bunicii mei e cu mine? Cum îndrăzneşte pa.ra.şuta aia să îmi scrie numele?

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Ce pana mea ai mă cu mine şi cu Ana? Eşti bătută în cap? Hai că poate te raportez şi pe tine, mă gândac ambulant.

| RobYnReloaded explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Eu nu am nimic cu tine si cu Anna...e doar copchila aia de uglybitch(smartgirl) care chinuita de talentele ei de fufa va duce numele"in desert"!

Tu si anne pentru mine=2 trolli care merita mai mult decat respect!

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru RobYnReloaded):

Nu suntem trolli.
Doar useri T/A

| RobYnReloaded explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Gandacel*smug
Apai,te rog eu...ori suntem ori nu mai suntem gandacei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca acolo se consuma in familie... iarba.

| RobYnReloaded explică (pentru anonim_4396):

Familie de bovine ce panamea po' sa zic...
Da' imi dau silinta si am numa' 10 pe linie asa ca lumea nu zice nimic cand ma vede rumegand pe la colturile liceului!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RobYnReloaded):

Ma bucur daca inveti asa de bine, dar nu inteleg de ce zici:familie de bovine.Sa inteleg ca ai probleme? Eu sint poate mai mare (ca virsta) decit parintii tai si sincer nu m-as bucura sa aud asta.Mult noroc.