| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey, lloome. Ca tot se fac atatea comicuri, m-am gandit sa fac si eu ceva. M-am gandit la niste pantaloni nazdravani care sa faca tot felul de prostii (nu stiu daca va fi asa de reusit, dar dce sa nu incerc). Aici e introducerea: http://i.imgur.com/0kFsG.png

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Ce pantaloni Disco.
Stil bunica-mea.

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Sunt pantaloni de manelista?
O da! ti se potrivesc. sa-i porti sanatoasa

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sunt murdari de ciclu?

| Serena1993 a răspuns:

Sunt pantaloni lu Lenti.
nu ma insel.
ieri i avea pe sarma la soare.ma rog fulguia incet si cand ia luat erau ca un pui scos din congelator si caprioara fugise in padure in timp ce miley cyrus se droga.vazando soacra lu justin bieber pe selena gomez cu intrusul din.

lol ce zic aici?

Răspuns utilizator avertizat
| mhg a răspuns:

Comic sau horror?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si, care e treaba cu gaura aia si rozul strident?