| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Hey, ma gandeam sa fac un concurs gen stii raspunsul corect, si locul 1 : Fundaa locul 2 : Un vot folositor/inteligent Locul 3 : Un vot amuzant
Deeci daca va place ideea lasati-ma sa stiu big grin Pro sau contra

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Porn.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ai primit destule voturi pro, concursul cand vine?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ma doare undeva de funde si voturi, faci cum vrei

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

*miroase ideea*
Miroase a bine deci pro big grin
Wait wait wait a minute...stii ca nu prea ne lasa Tanti Stela(adminul) sa punem blegorii cu dau funda daca... sau d-astea.Cel mai probabil o sa iti zica toti(nu toti, doar 99, 999999) ca "ce concurs? o_0 ", ca "ce prost/a esti!" sau "du-te la d/s" si lista inCA COntinua(I lav cacofonie big grin ).Dar faci ce vrei big grin

| Downfall a răspuns:

Ar fi interesant...

| alabalaportocalala a răspuns:

Pro(stiii)! daca am nevoie de voturi ma duc la @nelusexygagiu laughing! apropo mersi tipule generos!winkinglaughing

| YumiSukinanda a răspuns:

Pro eu vreau s-o faci

| florentinf a răspuns:

Pro

| LëxRóck a răspuns:

Pro
pa

| Remus82 a răspuns:

Pro.