| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Cu ce ma ajuta daca cineva imi voteaza raspunsul cu folositor, inteligent? dar cu amuzant, stupid, nefolositor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La voturile folositor si inteligent primesti cate un punct pentru fiecare vot, la celelalte nu primesti nimic. Poti vedea cum iti socotesc raspunsul alti utilizatori, la altceva nu ajuta. Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsul la această întrebare îl găseşti aici:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente. Citeşte totul cu atenţie! Numai bine!

| FoarteLetargic a răspuns:

Primesti puncte si urci in rank.
Funda?happy

| mihaela123A a răspuns:

Primesti puncte. fundita?