| anonim_4396 a întrebat:

Da ce aveti toti cu nutella, Fuego si Chuck Norris?laughing

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu,nimic.

| blueangel99 a răspuns:

Nutella - bomba calorica

Fuego - nu mai pomeniti de constipatul ala ca ma siliti sa imi iau un briceag si sa-l feliez devil *hârş*

Chuck Norris - *degetel incrucisate* nu am nimic cu el, mein furher.
*nu mai incruciseaza degetele*
cine mai e si asta?

| ady123 a răspuns:

Chuck Norris a inventat nutella si lui fuego ii place, si asa suntem cu totii conectati la marele triunghi al vietii

| condemnedAntagonist a răspuns:

M-au copiat pe mine la faza cu nutella.

| Cordelia a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Huă, plagiatoare, te-ai luat după Sânzăăă cu imaginea de la profil, rusine vaga vaga.

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru Cordelia):

Cine eşti femeie?

| Cordelia a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Nu ştiu.

| niko200 a răspuns:

Paii,,
de fapt asta ma intreb si eu.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nimic.
Pe curând!

| Xtadelo a răspuns:

Ii iubim

| W3R4 a răspuns:

Personal,nimic,dar unii cred ca sunt amuzanti daca folosesc, ereu aceste "cuvinte"!
Si eu le mai folosesc, dar...nici la fiecare 5 minute, cand pun o intrebare, sau un raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am nimic, dar văd că sunt mulţi bizari pe aici care pun întrebări în legătură cu aceste subiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte simplu, clișee. Și spirit de turmă. Și nevoia de a părea interesant sau ca și ceilalți.
Totuși, nu putem nega că persoanele care au făcut primele glume pe seama asta au fost geniale. Încearcă să faci același lucru, uite, ai o idee de la altcineva, cu mayașii.

| OskarRM a răspuns:

Efectul de turmă specific nouă, românilor:zice unu' o ''vorbă d-asta de duh'', şi apoi se infecteză toţi cu aceeaşi inepţie.

| Cordelia a răspuns (pentru OskarRM):

HIPSTERI CĂCAŢI. Spirit dă turmă. Mai lipseşte fata de 13 ce vine cu 'love?, neeee i prefer nutella'

Răspuns utilizator avertizat
| Mokaxoxo a răspuns:

Asta-i viata...dar cum sa nu vorbesti despre Nutella? Imposibil...

| Xtal a răspuns:

Mi'e imi place Finetti...credeam ca e mai cunoscuta Finetti de cat Nutella.Dar au acelasi gust.

| dragoilidia a răspuns:

Fuegi canta frumos! Si ceilalti nu am treaba cu ei! ai o lopata? vreau sai arunc.
nu prea am chef acum de ei decat de fuego!

| Daniel415 a răspuns (pentru dragoilidia):

Fuegi? xD

| dragoilidia a răspuns (pentru Daniel415):

Nu era fuegi si fugiiiiii.

| мızυκı a răspuns:

*manelist mode on*
Sunt la modă bă baștane mâncați-aș ochii.
*manelist mode off*
Acum sincer, nici eu nu înțeleg

| SooRa a răspuns:

Nuttela- e bunnnn
Fuego-nu e bunnnn
Chuck Norris-e prea bun
Niciunul nu este normal.

| Cordelia a răspuns (pentru SooRa):

Un dicky e bun?smug ca să terminăm cu prostiile voastre de hipsteri obosâţi.

| SooRa a răspuns (pentru Cordelia):

Mad,bro?! raised eyebrows

| Cordelia a răspuns (pentru SooRa):

Http://www.tpu.ro/utilizator/qkrb

Ciocoflenderi.

| Nevermind999 a răspuns:

Astea-s "la moda" acum.A fost ceva gen "Hmm, ce-as putea sa fac? Ce imi place:Nutella, Filmele cu Chuck Norris.Ce nu-mi place:Fuego" Hai sa umplu internetul cu asta, muahaha.Cred ca ceva de genul asta s-a intamplat. laughing