| anonim_4396 a întrebat:

Daca toti oamenii de pe planeta ar avea cate o superputere, voi ce superputere ati vrea sa aveti?

Eu as vrea sa am superputerea de a le fura superputerile celorlalti oameni.

39 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa ma pupi in dos de cate ori furi o superputere.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Salontanul):

Tu pe mine rolling on the floor

| syd2 a răspuns (pentru Salontanul):

laughing smecher, de parca mi-ai furat gandul.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa fiu ca un supermagnet inductor de Bine, si nimeni in jur, pe o raza de 100 de metri in jurul meu sa Nu mai poata minti, fura sau face rau! Ci doar Bine! Si sa zambeasca frumos si sincer, e prea plin de incruntati!

| whatevernvm a răspuns:

Te rog sterge-ma de la prieteni crying

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

De fiecare data cand merge un om pe jos sa apara o canapea si sa dea cu degetul mic in ea

| RAY a răspuns:

Cu toti avem o mare superputere speranta

| Drimmero a răspuns:

As vrea sa am bani de ma enervez.

| RainmakerX a răspuns:

Asta este Yuu din Charlotte, nu?

Ei bine... eu as vrea sa fiu imun la toate celelalte puteri.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cum de ai ghicit? M-ai dat de gol acum rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

tongue A fost fain Charlotte... *cu exceptia finalului*

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Stii cumva, daca o sa fie si sezonul 2?

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Depinde... nu cred ca o sa fie dar sanse exista.

Momentan producatorii nu au spus nimic.
Totusi anumite lucruri au ramas fara explicatie - ex: fetele ce o bateau/ se luau de protagonista in primele episoade. Inca nu s-a aflat de ce faceau asta si inca nu s-a rezolvat problema.

De asemenea exista intrebari legate de Yuu, de fratele sau si de Zhiend *acea trupa pe care o asculta Yuu*

Sanse as spune ca exista dar nu ceva fenomenal... poate 50-50

| Florentina9210 a răspuns:

Egoistule! Eu as vrea sa ma fac invizibila.

| Clorox a răspuns:

As vrea sa fiu Kaneki, am uitat puterea lui, dar mor dupa Tokyo Ghoul, sau sa stapanesc magia neagra gen Raven din Teen Titans, sau apa, nu stiu de ce, ma atrage foarte mult!
Sau sa am puterea lui Apocalypse, chiar daca este in stare sa ia puterile doar unui xmen, mie imi ajunge! happy
Dar din toate, Kaneki ramane preferatul meu!
Vreau sa am toate Kagunele si Kakujele din Tokyo Ghoul laughing
Stiu, egoist happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Am mai vazut un anime, in care oamenii au superputeri, si unul are superputerea sa le ia celorlalti superputerile, cam dupa animeul ala m-am inspirat si am pus intrebarea, daca vrei sa te uiti la el, se numeste Charlotte.
Si mie mi-a placut mult Tokyo Ghoul.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Acum incep sa ma uit! happy
Apropo, ai gusturi bune in anime happy
Chiar ca, stii ca te-am intrebat de animeul ala cu persoanele care au 'mainile'
alea la spate, nu era tokyo ghoul, era elfen lied! Acum mi-am adus aminte laughing

| Divy a răspuns:

Aș vrea să fiu nimic laughing și să am puterea de a transforma totul în nimic rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

O putere interesanta. rolling on the floor

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Da nici măcar nu m-am gândit la asta laughing a fost totul spontan
Ca un vânt neașteptathee hee
Și mersi aș vrea să împart puterea mea cu tinewinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Esti mult prea amabil ca sa fi o persoana reala. Asta a fost un compliment. happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Esti mult prea amabil pentru a vorbi serios. Asta a fost un compliment.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Mulțumesc complimetul tău m-a făcut să zâmbesc big grin
Asta a fost mai mult serios decât amabil, faptul că zâmbesc se datorează ție happy

| ShaOfHatred a răspuns:

As vrea sa fiu nemuritor(si daca sufar rani minore sau mortale sa ma regenerez).Si sa nu imbatranesc mai mult de 20 de ani.
Cum esti fan anime, poate il stii pe Ban din Nanantsu no Taizai. Pai la fel ca Ban.

| Mussette a răspuns:

De a sti ce e in interoru fiecaruia, in mintea i in sufletu sau. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa mori tu. happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Nu stiu daca sa iti dau un raspuns arogant, sau sa iti spun eium happy rolling on the floor

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu poti pentru ca n-are sens sa furi asa putere. Ori eu pe tine, ori tu pe tine.
Iar de raspuns, raspunde ce vrei.

| MistretulPufos a răspuns:

Teleportarea

| Juviia a răspuns:

Eu as vrea sa am doua pistoale=)

| Printesa10TM a răspuns:

Mi-ar placea sa fac magie!

| an0therkid a răspuns:

Dude, acum ca ti-ai zis planul probabil vei deveni un fel de villain laughing)

| Cliar a răspuns:

Hmmm nu stiu exact daca e superputere sau nu dar as vrea sa am forta in pumn ca oga tatsumi sau ca saitama. Daca tot ai numele "AnimeLover95" banuiesc ca stii despre ce e vorba happy

| Kuroo a răspuns:

Sa omor manelisti.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Kuroo):

Super smecher! Si eu as face exact la fel!

| TURB0X a răspuns:

Să îmi pot atinge nasul cu limba.

aaaa, stai, deja pot face asta.

| VenomMMA a răspuns:

Ce intrebare! laughing Hai ca intru in joc. As vrea sa am puterea sa controlez mintile tuturor oamenilor de pe planeta.

| Friday13 a răspuns:

Calatorie in timp ( Daca nu stii la teste, te poti intoarce si afla raspunsul ) laughing