| DonEduardo a întrebat:

Daca ati avea superputere, ce superputere ati vrea sa aveti si de ce aceea?

20 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Puterea aia pe care o avea Q din Star Trek, sa dai din degete si sa apara sau sa dispara orice vrei tu, daca o ai pe aia, ai cam tot.
Sa dispari tu si sa apari unde vrei, si tot asa.

| Celcestietot a răspuns:

Superputerea de a fi milionar laughing!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa am stiinta de a face orice.

| Emma30555 a răspuns:

Sa vindec oamenii de boli

| StrongHeart a răspuns:

Aș vrea să vindec răni, să fiu un fel de healer.

| DonEduardo explică (pentru StrongHeart):

Inclusiv pe ale tale?

| StrongHeart a răspuns (pentru DonEduardo):

Normal laughing

| blairelovesmusic a răspuns (pentru StrongHeart):

Uno reverse card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am deja una...dar dacă ar trebui să o aleg pe a doua, ar fi cea de a zbura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mă fac invizibil sau sa nu mă simtă nimeni când fac ceva ori sa omor persoane cu puterea mintii, as însămânța toată planeta de sex feminin și as distruge toți de sex masculin, numai sa se răspândească genele mele pe tot pământul.
Muahahahaha.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Să citesc gânduri, ar fi cea mai utilă, plecând de la premiza că aș avea doar eu nu toată lumea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Și eu m-am gândit la asta...dar e cu două tăișuri. Probabil vei afla lucruri pe care este mai bine să nu le cunoști despre oameni. Și vei fi împovărat cu toate suferințele celor din jurul tău...

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Setez pe,, off,, dacă văd că începe să bipuie butonul de depresie sau ceva de genul

| raMLesS a răspuns (pentru Florin9Florin9):

N-ai putea sa citesti nimic pentru ca in mintea oamenilor e zarva.
Tu cand te gandesti la ceva vezi imagini si le articulezi, nu gandesti in cuvinte prea mult.
Abilitatea de a nu avea nevoie de somn pare mai smechera.

| Jus7t a răspuns:

Să vindec boli, dependențe, etc.

| blairelovesmusic a răspuns:

Sa pot calatori in timp si sa schimb anumite evenimente nefericite din viata mea si a altor oameni.

| DonEduardo explică (pentru blairelovesmusic):

Atunci, nu pot decat sa ma rog ca tu sa nu ai puterea asta niciodata (desi nu cred c-o vei avea).

| blairelovesmusic a răspuns (pentru DonEduardo):

Deja am aceasta putere, ``dragule``.

| DenqOO a răspuns:

Să provoc orgas me de mai mult de un minut fără contact fizic. Doar mă gândesc la cineva și gata

| Kakarotto2016 a răspuns:

Sa zbor, pentru ca as dori sa explorezi alte lumi (planete:Marte, Venus...).