| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac mult chestiile macabre, morbide, sadice, cu mult sange, cadavre, pistoale si mai ales cutite (preferatele mele).
Oare e ceva in neregula cu mine?
Sau e ceva normal?

Nu glumesc deloc, chiar daca am pus aceasta intrebare la aceasta categorie!

42 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Da,este ceva in neregula cu tine si nu este normal. Ce-o sa faci acum?

| Mayhem666 a răspuns (pentru MaliciousDeath):

O sa ma uit la un anime acum laughing

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Mayhem666):

Ruude.Ma refeream ce-o sa faci in legatura cu ce-am spus.
Dar e ok si asta, asa sa faaci.

| Drimmero a răspuns:

Esti irecuperabil!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cum adica? La ce te referi?
Nu e vina mea ca imi plac astfel de chestii happy

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Era o fina gluma,, nimic mai mult!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ah, ok atunci happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

Aaaaa, esti frate de-al meu. laughing
Perfect normal.

| MistretulPufos a răspuns:

Mi-am pierdut speranta in site-ul acesta, din comentarii reiese ca sunt singurul non-sadic de aici, deci esti foarte normal AnimeLover95

| Juviia a răspuns:

Mie imi place Deep Web

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Mamaaaaaa, deci, mai intai mi-am gasit geamana, acum geamanul happy
Mai trebuie sa fii ateu, si suntem identici laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Pai sunt ateu, cum de nu stii asta laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Gemeni. laughing

| Cliar a răspuns:

Parerile pot sa fie impartite, unii ti-ar zice ca esti nebun si sa te internezi laughing, alti ti-ar spune ca e ok. Parerea mea ca e ok sa iti placa chestile de genul, mai ales ca din altea postari am vazut ca te uiti la multe anime, si atata timp cat nu ma "cutitezi" pe mine e totul in regula, normal laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Da, ma uit la multe animeuri, iar asta e unul din AMV-urile mele preferate, si melodia la fel de preferata :

https://www.youtube.com/watch?v=jySwmkd1k4g

Ce parere ai de el?

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

Am vazut deja anime-ul acum vreo 7-8 luni si nu mai stiu povestea asa bine dar mi-l amintesc, e unul din preferatele mele in termen de thriller, sadic. AMV-ul este bun, melodia chiar se potriveste ca ritm cu compilatia video happy Good stuff there ^_^

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Animeul Another l-ai vazut? Si ala imi place mult, sau Mirai Nikki, ala e cireasa de pe tort, mai ales cu Yuno Gasai, regina yanderelor acolo.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

Another vazut, mirai nikki the future diary vazut. Yep yuno gasai este regina yanderelor, singurul lucru' care nu prea mi-a placut la mirai nikki a fost amano yukiteru, parca prea moale pentru un caracter principal

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Nu te lua de Yukki, ca vine Yuno si te omoara la noapte laughing Te trezesti cu ea lanaga tine in pat si cu un cutit gata sa te atace ca te-ai luat de Yukki al ei laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

'Yuno si Yukki' bwhahahahahahaha,, astia zici ca-s ceva de genu' Lolec si Bolec

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Ai cont pe MAL (MyAnimeList)? As vrea sa te adaug la prieteni acolo, ca sa vad ce animeuri ai vazut, ca sa ma mai inspir si eu de la tine.
In caz ca ai cont acolo, uite asta e al meu :
https://myanimelist.net/profile/AnimeLover6051
Daca ai cont, poti sa imi trimiti cerere si eu o sa ti-a accept cel mai probabil maine, ca acum ma bag la somn.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

N-am cont dar imi fac, si iti dau add happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Astia sunt Yuno si Yukki :

https://www.youtube.com/watch?v=RnYJj1AIlsg

Yuno e fata si Yukki e baiatul. Chiar daca nu iti plac animeurile uite-te pana la final, ca si melodia e super faina.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Ok, o sa astept.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

Gata happy Am aceeasi poza ca aici si acelasi nume

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Oh, ce repede, ti-am acceptat-o deja, nu mai trebuie sa mai astepti pana maine, vezi ca ti-am trimis si mesaj pe privat, dar din moment ce ti-am acceptat cerera deja, mesajul ala nu mai are sens. Hai ca ies si eu acum ca mor de somn la propriu.

| Ingognito a răspuns:

Este normal sa iti placa chestile astea, dar sa nu le pui in practica big grin