| Pralină a întrebat:

Mi-am incercat si eu norocu! Cum arata?:D:Dincepatoare! http://imgur.com/a/lKs8s

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Felicitati, Ilinka! Imi place, ca ai umor.
Replicile mele preferate:
*De ce nu fac ceva revelator, revolutionar si alte cuvinte cu "R".* - m-ai facut sa zambesc si sa ma intreb, cati ani ai (chiar, cati?).
*...si care, sper, ca vin sa-si exprime parerea si sa imi zica, cat (muult) mai am de lucru!* - ai fost foarte dulce la faza asta. Din start ai dezarmat pe oricine, care ar fi indraznit sa critice. Isteata fata! Bravo! Tine-o tot asa!

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Foarte frumos! Nu pari deloc o incepatoare. Daca incepi asa de acum, o sa ai succes! Frumoase replicile laughing, foarte haioase. La fel si desenele. Te pricepi.
Succes in continuare! :*

| Pralină explică:

Chair ca bucur ca va place si da chiar sunt incepatoare.Adica de 5 ani de cand am calcultorul nici nu am stiut ca am paintlaughing

@Noname am 13 ani.
@SoL nu s-ar zice vad ca esti destul de populara pe TPU. Poate tura viitoare ai si uh replica.
@BlueHusky,@irene,@curiozitatea,@cRiii si cei care mai veniti mai incerc sa fac comicuri si atunci promit ca apareti si voi!

@elasexygagica la fel si tie ca si lui SoL va dau replici tura viitoarehappy

@mhn24 scuze daca nu ti place nu mi-a ieist mai bine pentru ca deoarece fiinda nu mi-a iesit nu ma da in judecata daca nu-ti place.

@Revolver ma bucur ca iti placelaughinginitial am vrut sa te fac blond dar am zis ca e destul un blond.La fel replici tura viitoarelaughing

| Elena1234456 a răspuns:

E super. Felicitari! (wow - primul comic in care apar. Mercii :*!)

| NobodyHeree a răspuns:

Foarte frumos desenul! Multumesc ca m-ai bagat si pe mine! :X

| pwp a răspuns:

Dragutz happy
eu dc nu sunt in comic? X-(
glumeam happy
chiar e reusit love struck

| rockelle75 a răspuns:

Sa ma pui si pe minehee hee
te rog kiss

| elasexygagica a răspuns:

Tare comicul, imi place multlove struck mersi ca m-ai bagat si pe minekiss pentru o incepatoare te descurci destul de binewinking

| dαɴЗ a răspuns:

Si eu de ce nu apar?

| Cubulets a răspuns:

Dragutz

| curiozitatea a răspuns:

Sincer e FB nici nasi zice ca esti incepatoarehappy
fundoi?
inca ceva eu nu asi fi zis ca sunt incepatoare. fiind ca la ce fin l-ai facut nu siar fi dat nimeni semaawinking

| Me_5216 a răspuns:

Bravo... imi place

| BlueHusky a răspuns:

Super misto! mie imi place!

| iubita_7611 a răspuns:

Foarte fain.sa ma bagi si pe mine daca vrei big grin :* pup

| Iloveilinka14 a răspuns:

Fellikitary ejtii mai boona ca cretaker love struck love struck