| Puţifer a întrebat:

Ştiţi că mâine e 1 aprilie...
Am nevoie de câteva farse pentru.profesori...
Stiţi câteva?
Dau fundă pentru. cele mai interesante.happy

Răspuns Câştigător
| CriCri a răspuns:

Puteti sa va treziti pe la mijlocul orei vreo cativa dintre voi si sa faceti ca avioanele prin toata clasa, intrati si la alte clase (doar daca vreti)si deranjati ora, apoi va intoarceti inapoi in banca si va continuati ora ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

1 răspuns:
| Florinaa14 a răspuns:

Pai puteti sa va prefaceti ca so lovit unu...::tongueS:: aduceti niste ceapa sa para real(ca sa planga, de aia trebuie ceapa) ori va puteti inchide in clasa si sa ziceti ca so bloct usa si sa fixati toate ceasurile de la scoala mai tarziu sa para ca o intarziat profa...si cand faceti farsa cu blocatu iasa unu pe geam si spunebig grinOAMNA! suntem blocati! cand intra in panica spuneti tongueacaleala de 1 aprilie aprilus magarus, si ii puteti lua cheile de la masina(daca are)::tongueSS::: nu incerca chestia cu cheile dack profa are probleme cardiace(risti la 3-4 zzz )