| Ingridd22 a întrebat:

Heyy. Vreau "perle" spune se profesori, elevi etc.

9 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search

nu mi lua in considerare raspunsul ca nu pot sa-l dau bootu asta automat imi modifica raspunsul!

| Ţepeşu a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Cate perle sunt acololaughing

| SiCeDacaRisc a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Ce-i dreptlaughing. O fii multumita de raspuns?laughing. Belea!

| CastraveteMurat a răspuns:

Nu am de ale profesorilor dar am de ale tale : "spune se". Cred că ai încercat să scrii "spuse de". Graba strică treaba.
Cauta pe goagăl. Găsești câte vrei. oh go on

| Ingridd22 explică (pentru CastraveteMurat):

Auzi.Nu te.am obligat sa-mi dai un raspuns neaparat! Si care-i faza daca am gresit?

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Ingridd22):

Doar te-am corectat. Nu te enerva așa repede că nu ai de ce. Și pe mine mă mai corectează alți dar nu sar cu gura. straight face
Și ți-am dat și un răspuns destul de civilizat, nu te-am înjurat cum ar face alții. talk to the hand

| Ingridd22 explică (pentru CastraveteMurat):

Da nu m-am enervat chiar deloclaughing(Nu e genu' meu). Sunt chiar foarte calma.Si faza cu raspunsul.Am cautat pe google si am gait dar vroiam sa vad si d'ale voastre.happy

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Ingridd22):

Bine că e totul ok. Mă și speriasem deja =)