| Kiraa a întrebat:

Http://9gag.com/rainichi (Prof meu d 9gag) Va plac posturile? >:

18 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Nu.

| Kiraa explică (pentru Cristianne):

Mori

| Cristianne a răspuns (pentru Kiraa):

Omfg, ne-ai întrebat dacă ne place și noi ne-am dat cu părerea. Dacă nu voiai păreri negative, nu mai puneai întrebarea, așa că taci.

| Kiraa explică (pentru Cristianne):

OMFG e pentru pitipoancewinking

| Cristianne a răspuns (pentru Kiraa):

Ok.lasă-mă pe mine să fiu "piți" și fugi în camera ta.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Kiraa):

Esti un ****. 9GAG e un site de **** si posturile tale sunt de ****. Daca nu iti convine de ce ne mai intrebi?

| Kiraa explică (pentru Cristianne):

Is deja in camera mea 0_0

| Kiraa explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Te`ai apucat de injurat? super! continua k asta. eu aduc suc sh floricelee. sunt curios cat o sa injuri.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Kiraa):

Nu o sa te injur, dar tu mi-ai spus sa ard pentru ca nu imi plac posturile tale. Nu imi place 9gag si nu imi plac nici posturile tale.

| Kiraa explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Nu mai raspunde atunci! du-te sh uitate la twilight sh distrugeti urechile k justin bieber oh go on

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Kiraa):

Uita-te la playlistul meu inainte sa vorbesti

| Cristianne a răspuns (pentru Kiraa):

Ok, rămâi acolo.
Ce nu înțeleg eu e de ce mai pui o întrebare despre posturile tale, dacă părerile negative nu le vrei...Eu dacă pun link la blogul meu, spre exemplu, vreau și păreri negative, să știu ce-i nașpa. Așa că, dacă vrei numai pupători de anus, nu te aștepta să îi iei de aici.

| GhostStar a răspuns:

Anime-rullz

| UnleashedPsycho a răspuns:

Are you *** kidding me?
http://www.myfacewhen.com/249/
Baftă`!