Janina
| Janina a întrebat:

Http://alice.protv.ro/......ina-2.html
Doamne... fata asta e nebuna!
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Nebuna? Dupa ce standarde?
Cand esti normal intre nebuni, pentru ei tu esti nebunul;)
E chiar o pustoaica talentata. Si se vede asta, din toate filmuletele.
Mai ales din primul "una cu gura mare la metrou"
http://www.youtube.com/watch?v=m2QgfF0CjeY
(bineinteles ca e regizat, si chiar bine;) )
Pentru cine nu apreciaza ironiile fine, asta e :P
Iar pentru cei care au zis ca e toate cele si se drogheaza, vreau sa vad argumente. E usor sa zici despre cineva ca e prost fara sa zici de ce. In lipsa argumentelor consider ca sunt doar proiectii si frustrari personale :P

17 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Carismatica tipa, mie mi-a placut la nebuniehappy

| Wtf9000 a răspuns:

Nu merge.

| Wtf9000 a răspuns:

Eu pun pariu ca se drogheaza. E dusa rau saraca...

Janina
| Janina explică:

Uite asta sper ca merge

Janina
| Janina explică:

Nebuna in sensul bun, daca pot zice asa.
M-am uitat la mai multe video-uri ale ei si mi-au placut... e nebuna, dusa, are tupeu, se pricepe la ce face thumbs up

| gabrielutzu a răspuns:

E proasta si tembela.

| Diva a răspuns:

Am mai vsazut-o si eu pe mtv(nu prea am somn noaptea) sincer nu am avut rabdare s-o ascult e batuta in cap saraca ce sa-i faci? Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul vorba lui Badea

| Delia 75 a răspuns:

Nu, eu nu cred ca este nebuna si nici drogata...incearca doare sa se faca cunoscuta cu cel mai bun subiect al momentului. Daca era drogata sau nebuna ...la sfirsitu clipului nu avea atita coerenta. Incearca doar sa se faca cunoscuta.

| zu a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e nebuna, doar pentru jurnalul respectiv, in fond fiecare are dreptul sa faca ce vrea.si e proasta.sau nebuna. voi de unde stiti asta? sau ca se drogheaza. daca s-ar droga, e problema ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se incarca pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plicticoasa, n-am stat pina la sfirsit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo ei, e desteapta. Parerea mea! Stalin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de ea. De felul cum se comporta, de look`ul ei.multe chestii.

| roxanniku a răspuns:

Am vazut-o si eu p tipa...
poate vrea sa para...
plus de asta nu cred ca face p "nebuna" de placere...
e posibil sa castige ceva...laughing
parerea meabig grin