| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Alice?
http://alice.protv.ro/

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

E nebuan dar si funny imi place mult in unele episoade

| eveline a răspuns:

Nu vreau sa jignesc dar toti papagalii fac genuri din astea de emisiuni.pe mine ma cam enerveaza emisiunea in sine, nu fata ca este si ea falsa cu zice alexflor87

| alexflor87 a răspuns:

Mie mi se pare cam FALSA fata asta.

| romanionu a răspuns:

Din cate se vede pe site-ul asta multi spun ca e cam monotona nu face ceva nou si ca e putin afectata de criza

| jumbO a răspuns:

Cam falsa.` dar imi place cum e tunsa. dar niciodata. sa nu ne uitam cum arata `winking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place freza eiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare fata!

| Dasey a răspuns:

La inceput facea filmulete bune, primul a fost genial, dar acum sunt de tot cacatulhappy