| InfiniteInfinity a întrebat:

Http://i.imgur.com/12NKf.jpg - Vă rog să, mi spuneţi că nu sunt singura căreia ii apare chestia asta non stop :-w (E foarte iritantă)

Răspuns Câştigător
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Hei @CandTaraArdeBabaSePiaptana sa stii ca stiu si eu ca a fost o intrebare... Oricum, de-asta e facut trivia/amuzantelaughingrolling on the floor

| Pralină a răspuns (pentru ๓єllเครtคг):

Da draga, pentru asta e facut T/A-ul -_-

18 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ți-aș spune că ești homosexual pentru fontul utilizat, dar ce treabă am eu cu preferințele oamenilor.

| MâţulMov a răspuns:

Da, fiindca adminii sunt foarte incompetenti straight face

| ɔɐıɔ a răspuns:

Si ce ne intereseaza pe noi.

| Polaris a răspuns:

Comic Sans.

| AnneBre a răspuns:

Aaa. Tu eşti copchila aia aaiurită care se criza la întrebările cu emo. -.-

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

De ce folosesti rahatul ala de scris? I don't want to see

| InfiniteInfinity explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Chiar contează ce scris folosesc? Eu am pus o întrebare şi voi chiar vă indepărtaţi de subiect. Unii ştiu numai să critice rolling eyes

| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Da şi mie îmi apare de miliarde de ori pe zi şi deja nu mai suport-.-.M-am gândit să renunţ la site dar...neah.nu prea pot laughing.
To ce trebuie să faci este să apeşi pe ''Reload'' şi se rezolvă.

| InfiniteInfinity explică (pentru Ramonaaaa):

Ştiam de faza cu RELOAD. Dar acum mă simt mai bine ştiind că mai sunt şi alti Useri călora le apare chestia aia laughing

| Deea a răspuns:

Si pe mine ma innebuneste complet straight face

| ๓єllเครtคг a răspuns:

WTF? Tuturor ne apare aia la un moment dat! Reload vine de la sine...

| InfiniteInfinity explică (pentru ๓єllเครtคг):

All Right! A fost doar o întrebare.batting eyelashes

| Andyy005 a răspuns:

Nup, nu esti singura. Si mie imi apare si ma enerveaza la maxim :-l. Apropo, ma bucur sa vad ca mai sunt persoane care asculta Andrea Bocelli ^_^thumbs up

| InfiniteInfinity explică (pentru Andyy005):

Daa. Îl ador pe Andrea Bocelli, unii dintre noi mai ascultă si muzică de calitate.

| Andyy005 a răspuns (pentru InfiniteInfinity):

Asa e. Dar din pacate sunt putini care asculta muzica de calitate.

| Holocaust a răspuns (pentru Andyy005):

Din punctul meu de vedere, Trooper e muzică de calitate.Ai auzit măcar de ei? Nu.
Deci nu mai generaliza.

| Andyy005 a răspuns (pentru Holocaust):

Nu generalizez. Ascult orice gen de muzica in afara de manele si populara. Oricum gusturile nu se discuta^^