| UatDăFac a întrebat:

Http://i.imgur.com/2bN8u.jpg
Ce face pasărea aia?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Se joaca pe plaja.
*incearca in engleza*

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Am o întrebare. Corcoduşa e verde, dar ai la avatar o felie de pâine prăjită care dansează gen Sfântul Petru când are chef de brec dens.

| Bya132 a răspuns:

Ți-ai schimbat imaginea de profil și nickname-ul! Te-am prins smug

| Gumã a răspuns:

Frate'miu

| sabilopod a răspuns:

Nimic.

| Gandăr a răspuns:

Pasăre perversă... D:

| DrunkShepp a răspuns:

Si pasarile au voie sa se distreze cred ca bause la vodka pana nu a mai stiut clar pe ce se afla si ce haleste acolo. daca se mai si intorcea tipa cred ca cioroiul ala credea ca a ajuns in raiul grauntelor(la sfarcuri ma refer)

| Narcis2007 a răspuns:

Trage de o sfoara nu se vede?

| Deea2900 a răspuns:

no talkinge cam nesimtitalaughingcred ca a confundat siretul sau ce e ala cu o ramathinking

| Sorinna a răspuns:

Masaj big grin

| UatDăFac explică:

Bya132 Da da laughing

Răspuns utilizator avertizat
| spxinsane a răspuns:

Orice altceva laughing (traiasca photoshop-ul laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrea sa vada daca s-au copt corcodusele