| KiraVonHell a întrebat:

Http://i.imgur.com/qZ9Si.png

În sfârşit un videoclip pe YouTube care cred că va strânge mai multe vizualizări decât a lui Bieber.

https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăhăm. s-o crezi tu.

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Doamne ajuta!

| LittleSue a răspuns:

Si nu-mi zi ca in viitorul apropiat PSY nu o sa fie privit cu aceeasi ochi ca JB.

| Felys a răspuns:

E amuzant dar e doar de moment, nu vom mai auzii de ei cu alte melodii

| Xtadelo a răspuns:

Socant.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce-mi place bara de like-uri de la Gangnam style. Arata ca un joint aprins. Pacat ca e la un asemenea video de rahat.
https://www.youtube.com/watch?v=jcKi4-PkG08

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să sperăm că-ntr-o bună zi, canalele VEVO nu vor mai fi.

| umbrax a răspuns:

Asta ii intrece pe toti la cantat groaznic

Răspuns utilizator avertizat
| TheTimeKiller a răspuns:

Dar de romani ce spui? Romanii sunt mai creativi, mai destepti, mai la moda(vezi frantuzoaicele care se imbraca cu cizme de cauciuc). Romanul a ajuns asa din cauza scolii, care daca nu esti doxa de fizica, chimie, mate etc. nu treci clasa.
Eu sustin artistii romani. Mai putin astia : http://www.youtube.com/watch?v=jmBXKfWvTQo. Astept pareri cu privire la comentariul meu, sunt curios de parerea voastra. Nu uitati niciodata, parerea ta conteaza!

| LittleSue a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Ai dreptate bro, dar cine sa ia initiativa?

| AnonimuszWss a răspuns:

Ce-mi place bara de like-uri de la bieber