| Epigonul a întrebat:

Http://img18.imageshack.us/img18/981/fotografie0471.jpg
Tare sau ce? Merită niște aplauze virtuale, spun eu

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Epigrama cu epigonul.Gropar style.

| Epigonul explică (pentru GroparuVesel):

Văd că faci o mare pasiune pentru gropilaughing.Big up am zis!

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

No,vin' la mama.

| n0matterman a răspuns:

Nu-i nici o problema, se incadreaza in target.

| Ashadow a răspuns:

Nu e prima oara cand vad asa ceva

| Epigonul explică (pentru Ashadow):

Nici la mine, dar a fost prima oară când am văzut live laughingo asemenea gafă de proporții majore.Imaginează-ți ce extaziat am fost la fața locului, nu m-am putut abține să nu imortalizez momentul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/nRLsNCc.jpg? 1
Luați și salivați!

| Epigonul explică (pentru anonim_4396):

Pfoai,aproape că-s invidios. laughing) Chiar incepeam să mă consider norocos pentru captura mea, dar se pare că nu-s atât de unicat pe cât credeam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Epigonul):

Ceea ce nu văd/observă toți e mai prețios. smug

| Epigonul explică (pentru anonim_4396):

Hmmm,este ceva ce-mi scapă? Lăsând la o parte ororile gramaticale? Este cumva o ironie la mijloc legată de reclama care, deducem că este la oftalmologie, dar totuși este un afiș cu cineva care ține telefonul la ureche? Corectează-mă dacă greșesc.laughing Mi-a scăpat ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Epigonul):

Nu vezi că ei singuri nu știu ce au scris(au vrut să scrie), darămite să știe ce legătură are imaginea cu reclama.
Dr poate au vrut să ne transmită un mesaj:"Sunați până când nu ați orbit și să nu puteți lua numărul corect ca noi!"

| OskarRM a răspuns:

Am şi eu o captură de genu'
http://i.imgur.com/Wktpd6E.jpg

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru OskarRM):

Ce are? Sunt haine comestibile.

| OskarRM a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda...În curând o să dea faliment McDonald's-ul.

| Epigonul explică (pentru OskarRM):

Foarte tare și asta laughing

| facepalmlol a răspuns:

Eu zic ca merita niste pumni virtuali.

| Smile2BHappy a răspuns:

O my god, cat de analfabet sa fi ca sa scrii asa.

Răspuns utilizator avertizat
| KeepCalmAndHateSchool a răspuns:

laughing))))))))