| anonim_4396 a întrebat:

Http://imgur.com/bKvOu ...primul meu comic :D
nu este prea reusit... promit ca urmatorul va fi mai bun;;)

Astept pareri/sfaturi
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| ViezurE a răspuns:

NoChanceForUs canta lalala?rolling on the floor Hai ca le-am vazut pe toate...

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ma am vazut si mai rele!
...dar are dreptate noname, postati la comics!

| Bogdanux a răspuns:

Acum inteleg de ce are NoChanceForUs nickname-ul asta.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ms ca mai bagat.
Frumos comic!

| sabilopod a răspuns:

Oribil. exista categoria comics!

| Yep a răspuns:

Lololol fumez.smug
*me bo$$*

| Yep a răspuns:

@sabilopod
Hai ca nu e chiar asa oribil in comparatie cu altele...smug

| CautNume a răspuns:

Ba e mistowinkingpoate nu e cel mai stralucit dar merge

| CautNume a răspuns:

Mai ales Marioararolling on the floor

| Zendaa a răspuns:

Mda,grafica asa si asa, povestea expirata...ce crezi?
P.S. R.I.P PinguinuL
Te rugam sa mai arunci o grenada asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Mata care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca nu ti-ai facut tema la mate si i-a cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din beep si beep, fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul de rahat si dauneaza grav sanatatii. Viral GEESUS iti multumeste in avans!
big grin

| Zendaa a răspuns:

@Muffin another story with Bieber...

| ISaidHelloToMe a răspuns:

La cate comicuri am vazut, as zice ca nu merit sa mai zic ceva, deci... Dreptate lui NoChanceForUs.( de fiecare data cand comenteaza la comicuri)

| ClownFish a răspuns:

Bravo! Tine-o tot asa!
P.S.:saracul pinguin laughing)).

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Pai,cred pentru primul comic e foarte bunwinking.

| Dennys1521 a răspuns:

Cand o sa ai tu 1% din caracterul lu NoName o sa poti vorbi
oricum in rest nu am ce zice comicul eee ff bun pe langa altelehappy

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Super, chiar mi-a placut, Bravo @Muffin!

| thalia_6931 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sper sa mai faci comicuribig grin

| ZoZoHeart a răspuns:

Foarte tare! Povestea e foarte funny, dar ar mai trebui sa lucrezi putiiiiiin la grafica, in rest, ce sa zic, super!

| Muffin_3405 a răspuns:

@Zenda : povestea expirata? raised eyebrows Argumenteaza...

| TeenWolf a răspuns:

Super :d

| TeenWolf a răspuns:

Super big grin

| TeenWolf a răspuns:

Scuze ca am trimis 2 mesaje... Netul e de vina happyhappy

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

@sabilopod
(Super tare comicubig grin(ii calci pe urme lu nerobig grin)
Ba sabilopod:I Cand vei avea uh jumate din talentu lu muffin...maicata o sa cante doamne miluieste lu tacctubig grin
Si stiu.,. Comicu e la fel de oribil ca tinelaughing
(Muffin...Esti o talentata pentru primul comicbig grin./... Daca o ti tot asa vom mai avea un star la t/abig grin)

| Jabawakizz a răspuns:

Chiar imi placeeeeee! Il ador e BSTIAL :X! Nu zic astea pentru. funda, dar e ff tare!