| Dumnezău a întrebat:

Http://www.enational.ro/......-peste.jpg

De ce exista creaturile astea doua,chiar asa de nenorociti suntem ca tara, incat sa aterizeze poancele astea doua la noi?

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

..atata timp cat o sa aiba rating ne meritam soarta

| Șâret a răspuns:

Da.Da, suntem.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelabr a răspuns:

Ar trebui sa le dea cineva un branci...le-ar sta mai bine pe fundul laculuiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai mai sta cu nasul intre sanii lui sanzi, Doamne iarta-ma ca nu am vzt cine a pus intrebarea, matale erai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fi trecut pe acolo le înecam pe ambele.

| TheAvenger a răspuns:

Taică,drept să-ți zic astea 2 nu merită nici măcar o flegmă. nici n-am auzit de bostănoaicele astea 2 pân acumthinking

| Ţepeşu a răspuns (pentru TheAvenger):

Ai auzit de răzbunători şi repede ţi-ai pus numele theavenger? ORIGINAL

| TheAvenger a răspuns (pentru Ţepeşu):

Nu.îmi plăceau de când eram mică toate desenele și benzile desenate de la marvel. țeapă, tețeșulelaughing

| LittleMønster a răspuns:

M-am plictisit de moxu la alienatele astea la cat folosesc operatiile estetice sau photoshopu ar putea sa-si faca sanii mai mari, preferabil sa le acopere fata.Zic si eu...

| RzzV a răspuns:

Cat timp va exista efectul de turma, aceste "specimene" ca altcumva nu am cum sa le numesc nu vor disparea din tara, chiar din lume, toate vor sa fie in centrul atentie, pentru ele si mersul prin oras il considera o scena pentru parada modei. Practic ele sunt doar niste ipocrite in care kilogramele de farduri si rujuri sunt mai importante decat un pic de minte.

Deasemenea cat timp barbatii/baieti se uita dupa ele si dupa le satisfac toate mofturile doar pentru "o partida buna", cu care sa se laude ulterior nu vom scapa niciodata de aceste "specimene".