| MrsBrunetzyka a întrebat:

Http://www.libertatea.ro/......16771.html

Credeti ca e adevarat?
Si in legatura ca saptamana incepe de duminica si se temina vineri si ca avem doar o zi de weekend ca se va schimba totul, credeti ca e adevarat?

8 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

E o prostie...sau tampit si oamenii de stiinta

| Deea03 a răspuns:

Nu cred... dar eu tot pesti as ramane big grin

| Alice_2134 a răspuns:

Nu cred... e o prostie (e doar parerea mea)

| yoo23 a răspuns:

Nu cred in zodiac. Nu stie Pluto ce o sa fac eulaughing

| midnight a răspuns:

no talking no talking no talking no talking oameni prosti! auzi..."s-au schimbat zodiile" nu-i adevarat! minciuni! blasfemie! prostii! PROSTII! >:p >:p >:p imi spui mie ca am devenit balanta? oameni cazuti in cap! eu-s scorpion si scorpion raman. si tu ai zodia ta si o sa ramai zodia ta! din 2009 tot spun astia ca a aarut o noua zodie ca se stia de ea da nimeni nu zicea nimic. cine sa-i creada? lasa-ma frate! nu mai citi toate prostiile astea. auzi... s-au schimbat zodiile call meu call meu call meu

| Cathy_1290 a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUU! nu cred eu tot varsator ramin! nu vreau sa fiu capricorn! oameni prosti!

| alexandramarya a răspuns:

Deci partea cu zodiile s-ar putea sa fie adevarata fie ca va convine fie ca nu dar cea cu zilele nu prea cred.

| NicoNicoo a răspuns:

Nu cred
straight face
si nici cu zilelestraight face
oricum nu ar fi corect
foonda?love struck