| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Ati aflat vestea? 13 zodii. Iata in ce zodie va aflati, potrivit ultimelor date:

Capricorn: 20 ianuarie - 16 februarie

Varsator: 16 februarie - 11 martie

Pesti: 11 martie - 18 aprilie

Berbec: 18 aprilie - 13 mai

Taur: 13 mai - 21 iunie

Gemeni: 21 iunie - 20 iulie

Rac: 20 iulie - 10 august

Leu: 10 august - 16 septembrie

Fecioara: 16 septembrie - 30 octombrie

Balanta: 30 octombrie - 23 noiembrie

Scorpion: 23 noiembrie - 29 noiembrie

Ophiuchus: 29 noiembrie - 17 decembrie

Sagetator: 17 decembrie - 20 ianuarie

http://stirileprotv.ro/show-buzz/entertainment/s-a-dat-l umea-peste-cap-ordinea-zodiilor-scorpion-ophiuchus-saget ator.html

http://www.libertatea.ro/stire/atentie-oamenii-de-stiint a-sustin-ca-s-au-schimbat-zodiile-afla-ce-esti-acum-3167 71.html

http://stirileprotv.ro/show-buzz/entertainment/cine-e-op hiucus-si-de-ce-a-venit-sa-ne-strice-socotelile.html

Inevitabil, apar niste intrebari (nu astept neaparat sa si raspundeti la ele, ar fi suficient doar sa va exprimati parerea in cateva cuvinte):

- Oare nu e doar o alta stire, care vrea sa ne distraga atentia de la lucruri mai importante?

- Acum ar trebui sa ni se schimbe si personalitatea?

- Oare daca ai fost Sagetator, iar acum esti Ophiuchus (Sarpe), la anul' vei fi Scorpion, din moment ce, mai nou, zodiile variaza de la an la an?

- Unul, nascut pe 21 iunie, inainte nu era sigur, daca e Gemeni sau Rac, iar acum oscileaza intre Taur si Gemeni. Ce sa faca saracu'? Sa traga la sorti?

- Iar cu ascendentul cum ramane? Se schimba si el?

- Oare sa mai credem in zodii (cei care au facut-o pana acum)?

- In ce zodie ati fost, sunteti (dupa noile date) si ati vrea sa fiti (cine stie, poate, peste 2-3 ani veti fi)?

- De acum incolo, cand veti fi intrebat "ce zodie sunteti", care va fi raspunsul?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te inteleg. La criza asta de intrebari...
Vezi ca link-urile nu s-au copiat cum trebuie! Mai incearca!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cei cu asta ai luat intrebarea de la NOname?