| Summer5505 a întrebat:

Http://www.protv.ro/......de-ea.html
Deci... tu cand te sinucizi?

13 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Si inca odata se demonstreaza ca americanii sunt prosti ca noapte. Sau sunt doar emo?

| Ţepeşu a răspuns:

Ar fi culmea sa se sinucida juma din populatia pamantului si cand vine ziua Hapocalapsii sa nu se intample nimic.

| MâţulMov a răspuns:

Cand am timp.

| ɔɐıɔ a răspuns:

De ce sa te sinucizi? Daca ei se sinucid ca sa nu traiasca "apocalipsa" oricum mor, si nu au sechele in rai sau iad.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Imediat după ce-mi voi pierde orice urmă de raţiune şi inteligenţă.

| Fiction a răspuns:

Pe 12.12. 2012 la ora 12:12 minute si 12 secunde.

| aFurisit a răspuns:

Ieri

| diaηα a răspuns:

În 22 decembrie 2012.

| DruggedCandy a răspuns:

Cand ma apuca nervii devil ne intalnim in iad devil P.S. ma apuca nervii ca de doua ori pe zi...deci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma sinucid... daca ai jucat Postal 2:Apocalypse Weekend fac la fel ca la sfarsit.In urma mea explozie nucleara si eu ies cu masina din explozie zicand:"I regret nothing.". Daca totusi se sfarseste tot, ma vei vedea in ipostaza scufundarii in lava aratand degetul mijlociu zicand si de data asta:"I regret nothing."