| Nuvăsufăr a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......nphoto-ro/

Dumnezeu nu are milă deloc?

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Looooooooool. Oare realizeaza ca in poza http://zmeuraa.sunphoto.ro/E_u/47087553 i se vad sanii?
Si mai ales ca pe unele poze parca vezi ca incepe unu o laba de ocazie...
PS: Nu as face asta ca nu e genul meu tipa.

| Nuvăsufăr explică (pentru Ţepeşu):

Ai ochi buni rolling on the floor)

| Ţepeşu a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Se spune antrenati ca pe strada vara, cand merg cu bicicleta sau cu skateboardul asta fac. Mi-am pus acum in vara o masca de aia din Scary Movie si cum mergeam prin parc i-am pus mana pe c*ru unei tipe si am tulit-o!
Apropo, new post: http://www.tepesude3ori.blogspot.com/

| Ţepeşu a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Multam' fain!

| aliceinchains a răspuns (pentru Ţepeşu):

Pfff, da tu n-ai înțeles... asta era și ideea! Să se vadă!

10 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Ba are.Se numeste Apocalipsa sau moartea

| aliceinchains a răspuns:

Cred că-i plac proștii, de-asta a și făcut așa mulți probabil...

| ZmEuRaA a răspuns:

Nu aia era ideea. laughing Si oricum, care e treaba ta mai exact? Eu zic mai bine sa iti vezi de ''gradina'' ta. Daca nu vrei sa iasa urat din asta taci acolo si nu te mai lua de altii. laughing Intai uita'te la tine. rolling on the floor

| Nuvăsufăr explică (pentru ZmEuRaA):

îmi place că te simţi.
Mă refeream la tipul care m-a acostat.

| ZmEuRaA a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Tipul ala? Dar il stiu oarecum. laughing Lipsa de ocupatie il face sa sie asa de ''prost''[fara suparare]. In fine...

| Nuvăsufăr explică (pentru ZmEuRaA):

No problem.