| iricool1996 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......-daca-voi/

NO COMMENT! Voi?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nici trolingul nu mai e la fel de amuzant ca inainte, nu am mai vazut absolut nimic interesant pe situ asta!

6 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Pe VacutaPoartaTanga cred ca toata lumea o stie dupa trolling ul pe care il face pe site.straight face

| CastorR a răspuns:

@KittySeSimteSingura?
Ea este draga noastra @VacutzaPoartaTanga care sunt 100% sigur ca facea troll.

| HepiBăluuns a răspuns:

Eu commentbig grin

| Cristianne a răspuns:

Da.E urâtă...
Altă JB-istă în devenire rolling eyes

| Cristianne a răspuns:

ErroR Nu am mai dat click pe link, deci nu pot să știu cine a pus întrebarea.

| ButelieCuPetrol a răspuns:

E un "Goblin" sau "Trol".Am si uitat cum i se spune de cand n-am mai frecventat site-ul!