| 4343gddhkied a întrebat:

Care sunt gesturile pe care un baiat le face cand vrea sa faca dragoste?

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Isi agita chiloteii si se da pe langa ea ca un curcan in calduri.
Ce poate sa faca decat sa te sarute pe gura, pe sani, pe ce-a mai ramas si pe urma isi da frumos pantalonasii jos si o baga ca taranu fara preludiu, fara nimic. Sa faca dragoste? Hm, exista sex si dragoste. Pana la urma tot la sex se ajunge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate "din greseala" un prezervativ din buzunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ai vrea, dar stii cum e, vrei sa para ca nu ai vrut ci ai fost fortata.
Daca te viziteaza, isi petrece timpul cu tine, de ce crezi ca nu ar vrea?

Daca nu vrea, ori e gay ori impotent, ori nu-i place de tine...zi ca iti este urat singura, apoi ai sa vezi care sunt gesturile lui, dupa ce te intorci cu spatele la el, si al pui sa te tina in brate.
PS - nu te zbate sa iei prezervative, dupa profilul tau, reiese ca sigur, n-o sa-l folosesti.

| 4343gddhkied explică (pentru anonim_4396):

Nu zice "buna seara" pana nu e intuneric! Mersi de raspuns laughing dar chiar nu ma refeream la mine si partenerul meu deoarece, nu sunt pregatita pentru asta oh go on!

| methodmen a răspuns:

Se poarta mai frumos cu tine, incepe parca sa te asculte sa te inteleaga probabil i-ti va spune ca trece printr-o perioada mai grea si are nevoie de cineva care sa-l sprijine, te va atinge probabil i-ti va zice si cateva vorbe dulci si ca are nevoie de dragostea ta.
Sau poate alta strategie.

| PinkIceCream5 a răspuns:

In general băieții încinși îți zic ca vor asta după câteva zile sau săptămânii (n-am de unde sa cunosc, depinde de persoana) de cand te tot pipăie. Îți vei da seama singura de asta sau pana cand îți va spune el. Cel mai bine e sa te gândești (in cazul in care îți va cere asta) daca te merita cu adevărat si daca ti-a demonstrat ca te Iubește. Pa

| t0050tt a răspuns:

Dar care sunt gesturile pe care o fata le face cand vrea sa faca dragoste?

| anonim_4396 a răspuns (pentru t0050tt):

Daca merge sa-i agate prosopul de bijuterie, ca pe cuier, este un semn clar, nu vrea dragoste ci sex.