| αηηα a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......ntem-de-4/

Serios, la 13 ani? :|

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Mmmmmda ...nu e ceva nou.Era o fetita de 9 ani care nu stia sa scrie corect si scria ca ii place sa faca prostii cu colegul ei de banca in pauza la scoala. Zice ca el are picepsii mari si etc...In poza ei de profil nu arata mai mare de 10 ani sigur laughing

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...stai...adica ea are 13 si e cu ea de la 9 ani?
ba pe bune...ce dracu e cu astia?

| Comy a răspuns:

Ce gay

| VacutzaRoscata a răspuns:

Gipsy,clar

| lunarwolf a răspuns:

@Apache,da,așa-i.
Frații mei, uitați-vă la imaginea de profil a tipului și o să vă dați clar seama că-i un țigănoi miștocar.

| Betty a răspuns:

Eu la 13 ani ma jucam cu barbie :))
http://www.youtube.com/watch?v=EzHfIchW4mU&feature=related
si ma uitam la Familia Flintstone sau la copii de la 402 :)) :x dar copii astia se uita la filme porno probabil; atatea fetite de 11-12 ani care asteapta sa devina mame si nu ma refer la acest caz care poate (sper) ca e doar o gluma, dar nu pot sa cred ca acesti copii se maturizeaza atat de repede nu mai au copilarie...trist :|

| HoneyCocaine a răspuns:

O God straight face
Ce.copii.Am voie sa-ii numesc asa? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzigani straight face