| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietena mea protejat, apoi am ejaculat in prezervativ putin dupa care l-am scos am ejaculat afara din prezervativ si apoi l-am pus inapoi asa cu sperma si am continuat 1-2 min maxim, dupa ce am terminat mai era sperma in prezervativ, e posibil sa ramana insarcinata cumva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai folosit in cel mai necorespunzator mod posibil prezervativul. sanse mari sa se fi scurs sperma din el... daca te ai zgarcit pentru un prezervativ nou acum suporta consecintele

| corbulalbrosu a răspuns:

Este prima data in viata mea sa aud un astfel de mod de a se folosi un prezervativ. Am auzit de unii care il spala, dar sa ti-l remontezi a doua oara si mai ales cu sperma in el, inca nu am auzit.O astfel de utilizare ar putea permite ca sperma sa ajunga de pe penis pe prezervativ in exteriorul acestuia in momentul scoaterii si in acest mod ulterior sa ajunga in vagin. Probabilitatea unei sarcini nu poate fi 100% exclusa.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte ciudat cum ai procedat! In situatia si modul cum ai procedat, este foarte posibil sa fi ramas gravida.

| Green66 a răspuns:

Adică ai făcut sex cu prietena, ai ejaculat, l-ai scos din prezervativ, ai ejaculat afară, l-ai bagat în prezervativ și întrebi daca e posibil să rămâi insărcinată... WTF?