| Comeandtellmesomething a răspuns:

Trebuie sa-i spun sa treaca si pe la mine

| Dash a răspuns:

Loooooooooooooooool!
Asta e chiar tare!
Cine stie, poate vedem familia asta la stirile de la ora 5 big grin

| pinguinuVerde a răspuns:

Dar aici nu e ceva de râs...

Hai să ne bătem cu curelele!

| NoChanceForUs a răspuns:

Topor...el doarme...jap jap se-aude-n noapte!

| Digital112 a răspuns:

Extraordinar...( am ramas fara cuvinte)

| Lisa a răspuns:

Bai de ce faceti misto?
sincer, sunt unii copii cu asa parinti.
voi sunteti "specimenele" alea de care toti vorbesc.
cand voi, astia populari aveti o problema toata lumea face "AMIN!" dar cand x are ceva, toata lumea:
"ce specimen!"
"cine esti tu?"
deci.
mare Ti-e gradina, Doamne

| JustMeBăi a răspuns:

Stire de ultima ora: Un gay si'a batut tatal, care acum este mort. Poti sa ne dai mai multe informatii CuTarescu?
CuTarescu: Informatia cea mai recenta este ca decedatul a murit.

| 3rdWW a răspuns:

Ciuuuudat.

| MiHaI a răspuns:

Doamneeeeee oare mai sunt specimene ca ea

| Ana213 a răspuns:

Deci eu sunt tatal lui, nu stiu ce are cu mine sincer, am incercat sa i spun ca atunci cand era copil avea nevoie de educatie, dar el nu si nu, ba ca vrea sa ia lecti de taiquando, ba ca face box, deci ma simt pur si simplu speriat de fiul meu.
Vine doar noaptea acasa baut si face scandal, noroc ca am gasit un loc bun de ascuns in cada in baie cu spuma si hainele la moi.

P.S: glumeam laughing

| Sophie_9105 a răspuns:

Văleeeeu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@claudiu, aia e fata laughing.
Una din cele mai mare esecuri ale TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Lisa, fata aceea nu are nicio problema. Vrea sa fuga de-acasa pentru ca se intereseaza ai ei cu ce baieti umbla sau fiindca nu o lasa la discoteca, nu mai stiu...
Ma rog, uita-te in intrebarile ei. Nu e sfanta deloc iar eu nu prea suport tipul asta de fata.

| Valentina_7485 a răspuns:

Omfg.

in loc sa-i dai un sfat. rolling on the floor