| Insomnii a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......-va-luati/ *isi fce cruce si se roaga* Doamne mare iti mai e gradina si muuuulti prosti mai ai in ea.

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

*pitzi mode*
fetelor, aş vrea să-mi epilez părul dintre ţâţe, dar vreau să-l dau cu maşina de tuns (iarba), că e cam mare; nu vreau să arăt lesby! ce să faaac?
*normal mode*
Doamne iartă-l că nu ştie ce zice!

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Why, why, why...mă deea?!

| Criiiiiiiis a răspuns:

* Se da cu capul de pereti *
Ce intrebare :O.
* O doare capul *

| MikiPiki a răspuns:

Prefer sa nu dau click

| DudaYeah a răspuns:

De multe ori raman blocata (uneori incuiata) vazand astfel de specime umane...dar asta le intrece pe toate straight face
nu stiu ce sa mai spun... ma duc sa mananc laughing

p.s. cauta la intrebarile lui sa vezi ca vreo 3 sunt exact la fel, si vreo 2 cam cu acelasi subiect (excitarea_...Doamne...baiatu' asta e obsedat laughing

| MiHaI a răspuns:

Mai sunt si destia...

| Insomnii explică:

Maine o sa ma respovedesc si o sa spun la popa ca nu credeam ca sunt asa de multi prostiiiiiii pe lumea asta. cat de obsedat poti sa fi frate?
*se roaga, stopeste ecranul cu apa sfintita si il da cu mir*
Lumineazale Doamne mintea la anumite specimene!

| Kuzco a răspuns:

Asta e omul pesterii

| andrei62 a răspuns:

Inca 1 litru de apa sfintita se duce pe monitor

| Pufoshenia a răspuns:

Lol ce intrebarerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă copilu vrea poponeţ de bebeluş şi craci de Barbie...

* hm. abstraact *