| ๓ยเ a întrebat:

Http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/care-e-al-saselea-simt / la rasp. meu nu vad ce e atat de amuzant chiar daca e al meu

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu o "intrebare" ca asta cum sa nu primesti din mila

| MasterOfDisaster a răspuns:

Hmmmm,tu,draga sunca, esti filozof! lumea nu intelege ce spui, da iti da amuzant si inteligent...tocmai ca nu intelege ce spui.laughing)

app.ti-am mai dat si eu un inteligent, amuzant si folositor, ca ai multi stupizi...happy papaaa

| ๓ยเ explică:

Am 7 stupiyi...dar 11 amuzanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar si eu ma gandeam la corcoduse
si nici macar nu am mancat branza thinking thinking thinking