| Ţepeşu a întrebat:

Http://www.tpu.ro/useri?s=bella&o=rank_asc
Admin, ne urăşti?!

18 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela Bella bella bela
*peste 2 ore*...
Bella bella bela Bella bella bela...

| Ţepeşu explică (pentru CriminalăÎnSerie):

Băh, mi-am făcut de cap cu alt cont, chiar dacă e suspendat mă doare-n cot.

| GhostStar a răspuns:

Tepesul, parca aveai un ak47 si o luneta, ai gloante?

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

Le/am terminat pe o treime din belle.

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

Am eu 2 bazooka, 3 dinamite si o bomba nucleara + niste gloante ratacite
Sunt de ajuns?

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

Nup. Prostia se extinde foarte uşor şi se termină gloanţele până terminăm cu toţi.

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

Sunt ca zombii de pe cs, doar ca acum joaca si un pro

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

*ehm* L4D2.

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

Ce vrea sa exprime avatarul tau? http://i.imgur.com/a4QCp.png

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

Câinele meu care s-a băgat între picioarele mele. Acum nu mai e...

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru GhostStar):

OMG, am la fel Windows-ul! aceeasi culoare laughing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Adminu' nu ma lasa sa pun space in numele meu, dar pe Belle le lasa sa ne invadeze.

Bella o cheama si pe catelusa bunicii mele...Si acum vreau sa moara.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pfoaaa... puzderie de Bella! nu le mai zătari pe ăstea nici cu rahat de fata mare!

| Hmmmm a răspuns:

Iar eu sunt Izabella...Adminu' spune ca n-are sentimente de niciun fel fata de tine.

| Ţepeşu explică (pentru Hmmmm):

Mă doaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
re-n puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulă.

| Hmmmm a răspuns (pentru Ţepeşu):

Ma tem ca e prea mult sa te doara in organ doar pentru atat.

| Ţepeşu explică (pentru Hmmmm):

Mă apucă acum şi duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuureeeeeeeeeeeerea de stomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac. Lipsă de ocupaţie, nu mă lua în serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar voi? ne iubiti? sa stiti ca ne santeti foarte fanatici.deci; nici noi pe voi.