| stefan1995 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/escx... numa mie mi se pare ca e manelista... ma cam sperie :-s

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......izerabili/
Citeste al patrulea alineat.
A recunoscut singura ca este un gunoi!
Ea combina Metallica cu manelele!

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......eti-deloc/
e terminata fata...

| Fragile a răspuns:

E stupidă.Se crede cea mai tare. E doar o odrasla între 4şi 7 ani care se dă mare şi crede că e 'cul'.

| Fragile a răspuns:

¤Lullablamă-sablabla,wow,te-am şi crezut!

| ViezurE a răspuns:

Pai este.Nu ai vazut ce mesaje da? O sa primesti si tu dupa ce vede ce ai zislaughing

| Șâret a răspuns:

Pe mine nu mă sperie.Mă îngrozește.
Și da, manelistă convinsă, sigur!

| HepiBăluuns a răspuns:

Deci daca te uiti la distrusa asta, vezi ca toate intrebarile(deci TOATE), incep cu ``pentru rockeri.``rolling on the floor

ce`i cu viata ei? sa se duca sa se impusteoh go on

| LolNope a răspuns:

Nu numai tie...

O data ce a observat ce respectati sunt rockerii pe TPU, a si inceput sa de dea drept rocker.

Dar nu va fi niciodata unul!

| LolNope a răspuns:

@Lullamanelara,stii care e unul din hobby-urile mele preferate?
Sa raportez intrebari si apoi sa vad cum respectivul/respectiva este suspendat/a.

| totGumã a răspuns:

Pe mine ma dispera!

N.o suportI don't want to see

| stefan1995 explică:

Hai manelistooo... rockeristo scuze...ia trimite-mi mesaje rolling on the floor

| Silviix3 a răspuns:

Buna,@LullakryAngel!
Am ramas uimita cand am auzit ca ai 21 de ani.Am observat ca multa lume nu te prea inghite si am crezut ca sunt doar rautaciosi dar la felul in care ai vorbit intr-unu din comentariile anterioare imi pare rau, dar chiar pari manelista! Ar trebui sa-ti revizuiesti vocabularul avand in vedere ca te consideri "culta", desi nu pari.
Bye!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ooo multumesc sunt fericita de atentia pe care mi-o oferi

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cu ocazia asta aflu si eu cine nu ma suporta

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

D33aADeschisCutiaPandorei citeste futu'ti dumnezeii mami mati pana la sfarsit.am zis ce parere aveti despre susbscrisul autor...so? nu sunt eu handicapato

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

AlteţaSaCăţeluşa sfanta jigodie scuteste'ma

| ankaakna a răspuns:

Fata asta chiar a inceput sa ma ingrozeasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti groaznici. Va luati de cineva mai slab ca si caracter in loc sa o ajutati sa se indrepte. Jalnic!

Va dau un exemplu: cand vedeti un handicapat pe strada, ii puneti piedica doar pentru ca "va ingrozeste"? Nu zic ca e ea handicapata, nici sfanta dar chiar nu inteleg de ce incercati sa denigrati niste utilizatori, sa creati suparari si frustrari fara motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LullakryeAngel, cum ti-am mai spus pe privat... ocoleste aceasta categorie! Nu exista toleranta aici!