| Frogie a răspuns:

Nu ar trebui sa ne batem joc...lucrurile astea se pot intampla oricui...sad si sunt o multime de persoane cu malformatii...boli...eu zic k cei care rad si isi bat joc de aceste persoane nu au mila...nu au suflet...pacat.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Offf...saraca.sad I se putea intampla oricui.Nu e bine sa radem de ea. E si ea tot om.Nu cred ca i-ar place la nimeni sa fie in locul ei.sad Ms pentru site bubulina happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Macar a ajuns cunoscuta. big grin

| bibitza a răspuns:

Cand vad cate un specimen d-asta ma simt bine big grin

| bibitza a răspuns:

Nu ca rad de ele ca nici macar nu fac asta ma simt bine ca eu nu ma consider frumoasa dar exista persoane mai urate ca mine big grin

| Brigitta a răspuns:

Vaisad @SoftCristi bine ca privesti partea buna a lucrurilorhappy

| maria4320 a răspuns:

E. aproape cruda aluzia si raspunsul@bibitzei...nu stiam de ce ne-am nascut noi. cei urati...ca sa va simtiti voi, cei frumosi bine...multumesc, inca o enigma a vietii mele elucidata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not funny straight face