| suităr a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=sQToDjxydvs

Clipu' e in engleză....las' ca va pricepeți voi.;)

Credeți ca povestea e reala?
Ce alte ciudațenii din spatele desenelor animate cunoașteți?

14 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu o să mă mai uit niciodată la Phineas şi Ferb. x_x

De fapt, ba da. Nu mă pot abţine.

| suităr explică (pentru Furculingură):

Bun venit i lumea mea.
*cor de îngeri*

| Speed99 a răspuns:

Dupa ce am vazut mai multe informatii si videoclipuri, eu mizez pe faptul ca povestea este ceva gen. : bau-bau, adica doar pentru a creste numarul de vizionari al acelui serial.

| suităr explică (pentru Speed99):

Mno..eu cred ca o fi ceva adevarat in chestia asta.Doar ca nu cred ca aveau aceleasi nume ca in desen.In video spune ca-s ruși: Ferb e nume rus?

| Speed99 a răspuns (pentru suităr):

Depinde cum il citesti.

| BluishAngel a răspuns (pentru suităr):

Ferb,Candace si Phineas nu sunt nume rusesti.Si nici Linda nu e.Sunt americane.Deci nu stiu cat de adevarata e povestea asta.Numai daca cei de la Disney Channel, fiind americani, au schimbat numele intr-unele americane si pentru protectia persoanelor adevarate ( in cazul in care exista ).

| Exilee a răspuns:

"Ce alte mistere din desenele animate cunoașteți?" Dupa ce dezleg misterul cascavalului meu zburator din frigider, o sa investighez cazul.

| suităr explică (pentru Exilee):

laughing am pris faza, nu m-am exprimat corect

| Exilee a răspuns (pentru suităr):

Ma primesti si pe mine-n Tara DUlce? Dar cine a spus ca trebuie sa faci asta... o sa intru cu forta.

| LordBolton a răspuns:

Iute cateva:http://www.cracked.com/......ns_p2.html a doua cica ezi sunt morti si in purgatoriu si de aia nu apar fetele adultilor in ed edd edddy

| HaLoGeNNN a răspuns:

In timp ce ma uitam la video s-a deschis usa de la baie

| HaLoGeNNN a răspuns:

Stai deci acolo scrie ca Candace s-a sinucis si ca si-a scris mesajul in jurnalul ei, dar maicasa i-a vandut jurnalul. Adica asta e real? Nu e desen?

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Sincer, sunt de acord cu Speed.
PS: Daca-ti spun ca sunt pe aci copchilasi de vreo 7-8 anisori care n-au inteles o doaga din filmuletu' ala probabil ca nu m-ai crede...
Nu ma refer la mine, ca am debasit aaa, pardon depasit de muuuult varsta.

| moilolyta09 a răspuns:

Stiam de chestia asta...