| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=TBRumFvu8Jw ce parere aveti de asta eu zic ca ar trebui sa apare la Romanii au talent ii un talent nedescoperit si e pacat de el :(( uitati-va la video si zicetiva parerea cea mai interesanta primeste funda.

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Abia mai respira.Saracul.Da sunt dea cord cu tine sunt multi cu talente care nu au fost descoperiti dar nu acest individ, mie una nu imi place!

| ELD a răspuns:

Zici ca omul asta e in comarolling on the floor) abia mai respirarolling on the floor). Pa pa!

| Element25 a răspuns:

E o combinatie de orchestra, niste versuri pe acolo si ceva beatbox.
Mie imi place vodeoclipullaughing. Oricum bravo lui, eu de abia imi tin respiratia 1 minut si el mai si canta in acelasi timp.
laughing e bestial laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calm Gogule că nu ne-au pus taxă pe aer...nu încă.

Uite-l aici pe Jackie Chan de România:

http://www.youtube.com/watch?v=HIHZfQBBVgY&feature=related