| Xlove64 a întrebat:

Buna :)
v-ati uitat aseara la Romanii au talent?
Daca da... ce parere aveti despre
http://www.youtube.com/watch?v=YuQJj4UeTKY (OMG)
E extraordinat
Voi ce parere aveti

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am ramas cu gura cascata!
mihai petre ramasese cu pixu in gura rolling on the floor))

| NuclearAssault a răspuns:

Eu prima data am crezut ca e playback, dar m-am convins ca e pe bune :0

| εʟεпα a răspuns:

E foarte frumos.pana si mihai, andra si andi au ramas :o.Ce poate el la 15 ani este extraordinar.Bravoo lui happy pentru. talentul sau.

Romanii au Talent! smug

| mihaella00elena a răspuns:

Chiar are un mare talent!
se pare ca i-a lasat pe toti uimiti!
merita sa castige!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat Toti au ramas uimti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data m-a bufnit rasul cand l-am vazut pe mihai ce fata a facut la inceput...dar dupa mi-am dat seama ca este un geniu baiatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee...foarte tare sper sa castige

| edy2682 a răspuns:

Da are talent,dar am o rugaminte la voi,va rog daca se poate sa blocati pe toti cei care scriu lucruri obscene,nu stiu unde am mai intrat si era Facut saracul baiat in tot Felul,bineinteles de oameni Fara caracter,oameni Fara scoala,oameni care nu stiu ce inseamna un talent,oameni care Fac tara de ris prin mesajele lor, va multumesc,,,,, si inca o data succes baiatului are o voce superba