| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/Zz5kmvM0xvk

Farse în timpul somnului laughing
Tare nu? Ferească Dumnezeu de nebuni din aceștia într-o cameră.

13 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Marlanii ale handicapatilor mintal; sau te pui in locul aceloa asupra carora s-a actionat intr-un mod imbecil si iti place!?!

| Legion7X a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Normal că comportamentul lor nu îmi place dar, nici nu pot să privesc videoul stând serios.
Acum de depinde umorul omului.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Legion7X):

Ca sa te poti autoevalua; ai nevoie sa te poti pune in stuatia aceluia afectat in mod "distructiv" si apoi sa razi.winking tongue Tine de nivelul IQ. sad

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Legion7X):

Ia de la Mosu, ca sa ai un motiv serios de a rade
https://youtu.be/Bm_-Xu4Uyck

| Legion7X a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ești mai periculos la umor ca mine laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Legion7X):

Evolutia tenologiei, Maestre

| Legion7X a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu neaparat. Umorul vizionat, s-au văzut la alți nu trebuie absolut experimentat și pe propria piele pentru autoevaluare.
Logica umorului este evidentă că rezultă o tâmpenie de farsă în care poți face un atac de panică dar, privită de oricine nu înseamnă că trebuie să fie și testată deci, pe cine ține să nu râdă?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Legion7X):

Un imbecil se poate amuza si atunci cand vede cum ii sar creierii pe pereti unui cersetor impuscat, iar in agonia celor cateva secunde rastoarna pestii din acvariu. :'(

| Shinderiu a răspuns:

Nu merge linkul pe telefon. rolling on the floor

| Legion7X a răspuns (pentru Shinderiu):

Păi dacă dai click pe el normal că nu merge. Copiază linkul și pastează-l în Youtube.
Mie îmi merg ambele linkuri.Este acela cu top 25 pranks