| AlexDorinel a întrebat:

Https://youtu.be/axSb7RGi67A

Cu toate astea de ce se zice ca romanii sunt nebuni?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
21 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai se zice ca romanii-s nebuni pentru ca nu-s prea buni.

| Lukasssz a răspuns:

Nu nebuni, mai degraba PROSTI!

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Asa au spus nemtii, intr-un articol, acum cateva saptamani. "IDIOTII EUROPEI"

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Lumea sa înrăit din cauza guvernului, a sistemului și a banilor puțini.
Înainte de Facebook, Uniunea Europeană și de venirea la putere a lui Băsescu lumea mai era cum mai era dar după 2004 s-a stricat tot.

| Forneticugem a răspuns:

L-am văzut și eu sunt mai multe orice țara are nebuni lui ca sa zic așa laughing)

| UnulSimplu312 a răspuns:

Pentru ca suntem clasificati foarte redusi din punct de vedere mental de catre celelalte state europene

Răspuns utilizator avertizat
| UnulSimplu312 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Pai clar nu, pentru ca avem foarte multi inventatori si oameni de stiinta romanii care sunt plecati pe afara pierzandu-si astfel cetateniaa romana in ochii strainilor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UnulSimplu312):

La ce oameni politici avem, se pare ca au si dreptate.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ptiu, sa nu te deochi! Ma refeream la aia care sunt niste jeguri de zeci de ani. Legat de cit de prosti sunt votantii USR, de-ai fi tu macar la 25% din capacitatea celor pe care ii cunosc eu personal, atit votanti cit si membri activi USR.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexDorinel):

Iar demonstrezi ca habar nu ai ce vorbesti.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ia zi tu ce libertate a dat, prin ce masuri, luate cand si cu ajutorul cui.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexDorinel):

Pentru ca dupa cum bine stim, patronii zac toti pe munti de bani si in loc sa plece sa isi traiasca linistiti restul vietii pe o insula greceasca vor sa stea sa ii mulga statul de bani. Esti plictisitor de idiot. La fel ca vara-mea. Aleia i-am inchis telefonul in nas saptamana trecuta, tie iti inchid acum TPU-ul in nas. Deja ti-am acordat mult prea multa atentie, si inca gratis.

| gellalbie4ever a răspuns:

Cine zice?