| anonim_4396 a întrebat:

Huh,ai pierdut vreodata ceva atata de apropiat de tine, incat sa simti ca nu mai poti trai fara acel lucru? Eu da...

...mi-am pierdut pulsul! crying

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-am pierdut pixul. sad

| AikkoxD a răspuns:

Am citit penisul...

| LordBolton a răspuns (pentru AikkoxD):

Si ce scria? a se fraca zilnic...happy

| AikkoxD a răspuns (pentru LordBolton):

Nu scria.

| Ashadow a răspuns (pentru AikkoxD):

Minte perversă

| ??c??? a răspuns:

Eu l-am pierdut pe Ashadow cel enervant și l-am gâsit pe Ashadow istericul.

| Ashadow a răspuns (pentru ??c???):

*pam,pam,pammmmmmmmmm*
Daca stiam ca asa faci tu de la jointuri nu le mai ascundeam sub ramurica aia, stii ce zic?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nici eu nu mi-am găsit vreodată pulsul.
Apropo: bun venit printre morţiwinking

| Ashadow a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Doar ca sa stiu, cine mai face parte din acest grup de "morti"?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Ashadow):

Nici eu nu ştiu prea bine.

| Ingerulrebei a răspuns (pentru Ashadow):

Eu. Pulsul meu a fost furat de catre *T/A mod off* cine sa ii zic ca a facut-o ca am uitat? *T/A mod off* un user cu numele foarte lung la fel de lung cat sarpele ala ahaconda.

| W3R4 a răspuns:

Deci acum chiar vorbim cu o "Umbră"...
salută-l şi tu pe bunicu' meu, îl cheamă Costică.hee hee

| Fridăm a răspuns:

Eu nu mi'l găsesc niciodatăsad.

| Ashadow a răspuns (pentru Fridăm):

Eu l-am găsit o singura data, era pe sub pat pe undeva aruncat. Şi acum, după ce am convietuit împreună atâta timp, m-a părăsit...

| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

E neserios. Să nu mai ai încredere'n el.

| LordBolton a răspuns:

happy tare gluma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copilăria.

| Bia001 a răspuns:

Nu cred...vai...

| VeveritaBestiala a răspuns:

Eu mi-am pierdut aparatul de scos samburi cryingcryingcrying

| DeFaq a răspuns:

Eu nu-l gasesc niciodata..asta inseamna ca`s moarta. Ohhh yeahh treiesc periculos! Unde sunt capsunile?

| PPC a răspuns:

laughing