| LoL a întrebat:

Ia uitati la ce se uita copiii din zilele noastre http://www.youtube.com/watch?v=W0OTqE1mavw&feature=relat ed
=))=))=))

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Adica tu?

| Dumnezău a răspuns:

Sunt facute de vecinii nostri iubiti...ungurasii.La ce te asteptai? laughing

| αndï a răspuns:

Lol cata floaca are rolling on the floor
astia prin evu mediu n`au auzit de aparate de ras? eww nici macar nu i-se vede păsă sad

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

X-( Nu-i de ras! Sunt din folclorul maghiar! Si si eu ma uit ca sunt frumoase(pana imi merge disney channelul)Si nu stiu de ce radeti!

| CiupiițDeclarăRăzboiÎmpotrivaObsedateDeJB a răspuns:

Au parul pubian alb? Le a dat cu pamatuf alb. laughing

| addictedformetal a răspuns:

Se pare ca le plac lucrurile de genul acestalaughing probabil vor sa incerce si eilaughingpfff doar glumeam. ar trebui interzise chestiile astea. nu sunt pentru ei

| Blufadoodle a răspuns:

Of,of,of sunt lipsiti de educatie cum sa dai asa ceva pe un canal de copii?