| LaughOutLoud a întrebat:

Iata adevaratul comic despre care va vorbeam http://i.imgur.com/TNL8s.jpg
sper ca macar e amuzant daca nu arata bine.

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Si care's eu?
aa.nu sunt?
atunci.nu imi place!
cand o sa apar si eu o sa te aplaud...pana atunci.mai bine tac straight face

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu m-am vazut ca personaj pe mine, deci nu merita sa-l mai citesc.

| DaVà a răspuns:

Aveam eu un coleg care-şi punea numele ErroR.O fi el? Tu eşti Sebi?

| LoL a răspuns:

*ii curge o lacrima* yay am aparut intr-un comic
insa parul meu devine tot mai galben thinking

| Puţifer a răspuns:

Să-mi bag pul... eţii. De ce toată lumea pune imagini?
Arăta mult mai bine dacă munca era a ta, şi nu a netului. Dacă le făceai cu mâna ta, şi nu copy-paste de pe net. :-l
Tu. ce ai făcut? ai pus neşte schelete şi un dialog şi gata comicul? Probabil ar fi avut un sens dacă nu luai poze de pe net...

| RockaruL a răspuns:

Comicul e fumat.Au mai fost facute comice de genul,cum ar fi:TPU in croaziera, TPU in vacanta, etc. Care erau exact la fel.Numai ca al tau e mai prost decat celelalte, nu am ras deloc.

| Șâret a răspuns:

Nu e amuzant.Nici un pic.
Și nu știu de ce dar totul mi se pare foarte cunoscut...s-au mai făcut câteva comice pe tema asta, t/a în vacanță...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Naşpa.

| CastraveteMurat a răspuns:

Oare o sa iti mai vina idei misto?
NU! happy
incearca sa intelegi ca niciodata nu ai avut idei "misto" puppy dog eyes

| lipitoOarea a răspuns:

Am uitat sa rad. A! Ha, ha, ha.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Arata bine da nu-i amuzant.

| BOOBZen a răspuns:

Pe mine ma fac sa rad ilustratiile

| KoKo56 a răspuns:

Da te mânca daca-l postai la comics?

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Mie imi place laughing, Ms ca m-ai pus ca personaj happy.

| Niros19 a răspuns:

Mie sinc er mi-a placut mai ales finalul

| BaDDoG a răspuns:

Mi se pare misto dar mai ai de lucrat, nu prea are sens dar bravo, e destul de reusit.

| Rinkirikaki a răspuns:

Naspa.Nu inteleg nimic ce scrie si aproape am adormit, macar la comicurile lui black angel mai radeam si eu...

| Min_2759 a răspuns:

Ai gresit categoria nenica =w=