Apache
| Apache a întrebat:

Ilovecretaker
ilovenoname
ilovebacemi
ilovetpu(asta-i tare laughing )
...etc
intrebare : voi sunteti idioti sau idioti?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pot sa raspund si eu?
Idioti - nu (cel putin nu cred), plictisiti - da. Nu spun, ca toti "Ilove-i" sunt asa, dar 99% dintre ei - da. Se plictisesc, cauta atentia, dar au si un scop bun, si anume, sa-i amuze pe ceilalti. Singura problema e, ca au cam exagerat si nu prea mai sunt amuzanti.

7 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Nu-i mai jigni. Or fi luat şi ei UN zece pe la şcoală...

| pwp a răspuns:

Sau big grin

| Betty a răspuns:

Saaaau... ei suuunt...laughing

| SunnyMidnight a răspuns:

Nu mai asa sunt eilaughing

| Dragosgan a răspuns:

Cei care fac porcariile astea sunt ori aceeasi persoana care vrea sa intre in centrul atentiei, ori un fan, prieten care nu a are ce face. Dar nu idioti, plictisiti sau disperati poate.

| hdsa87sdvd a răspuns:

IDontLikeiustinel1999. Adica eu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau.happy