| xXAnGeLXx a întrebat:

Imagiativa ca sunteti la doctor, si vedeti asta :)) :

http://i.imgur.com/R4tEO.png

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hai ca asta-i tare big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Azi trebuia sa merg la doctor sa imi puna numai stiu si am fost ieri si a durut, mai ales ca era vorba de urechea mea, zici ca-mi aspira creieri.
Mersi mult de incurajare! straight face

| Loome a răspuns:

Pacat ca ideea nu e originala!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cool!
Te pricepihappy

| BruneTTe a răspuns:

Frumoasa ideea thinking si desenul. bravohee hee

| NoMusicNoLife a răspuns:

Mistho. app de doctor.

Matusa lui maicamea o avut gemeni si pe atunci nu se stia ca nu erau ecografe si din astea. Si no cand l-o nascut pe primul o zis doctoru ca stati ca mai e unu si no l-o scos si pe celalalt laughing ( scuze exprimarea) si apoi i-a zis ca " stati linistita ca unu sigur moare" straight face

mno saraca femeie sad

da o fost tare faza. si app. nu o murit niciunu rolling on the floor

| princessOfcaraibe a răspuns:

Lol! ce tare

| xXAnGeLXx explică:

E al treilea desen (sunt incepatoare) big grin!

| xXAnGeLXx explică:

@JustAnAtitudine mie mi se pare exact invers, imi e mult mai greu sa desenez pe foaie decat pe calculator laughing

| zacusca16 a răspuns:

Vreau sa fac si eu sa vad cat de priceputa is da nu stiu cum trebuie sa maj ma ajuta unu