| Hitler666MD a întrebat:

Imbratisari ne-gratuite ce dati? (sunt o plagiatoare malefica, stiu, scuze kama dar sunt sora ta si am voie ). Mentionez ca sunt o fetita dragalasa cu par de culoare gri, ochisori albastri si sunt EXTREM de dragalasa credeti-ma nu ve-ti regreta.
http://i.imgur.com/Zjh3PPI.jpg

36 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Imi amintesti de cineva hmm hmmm hmmmmmmmm

| Hitler666MD explică (pentru Pricked):

Tie iti dau de asta http://i.imgur.com/gFz20B1.png vad ca imbratisarea nu e destul. hmmm eu imi amintesc de mine.

| Pricked a răspuns (pentru Hitler666MD):

Sau poate tu vrei sa crezi ca imbratisarea nu e de ajuns (ouo)
Hm pari o persoana nocturna hm :3

| Hitler666MD explică (pentru Pricked):

Tu dormi vreodata? big grin Lasa ca si aia e buna nu big grin?

| Pricked a răspuns (pentru Hitler666MD):

Laaa 8:29 dormeam
E foarte buna 3:]

| KamaSutra a răspuns:

Heeey!
Nu-i frumos sad

| Hitler666MD explică (pentru KamaSutra):

Sunt diabolica stiu, dar nu ma judeca pentru asta. Vrei sau nu vrei imbratisare?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Te ademenesc cu un pachet de oreo... dupa aceea iti pun un sac de cartofi pe cap si te duc la Ivan nebunul!

| Hitler666MD explică (pentru SergiuBoss11):

Esti rau rau rau

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Nu chiar, pana la urma iti dau pachetul de oreo

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Oh, dear! Te-a pacalit. Nu vrea imbratisari de la tine... Vrea de la mineeeeeeeeeeee

| Hitler666MD explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Sergiu umbla pe la toate babele

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Tu ce ai de oferit? eu am un pachet de oreo, dar n-au crema, ci marijuanalaughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru SergiuBoss11):

sad,, ai dreptate... chiar ca m-ai invins. Mereu pierd cand vine vorba de fete.sad

| Hitler666MD explică (pentru SergiuBoss11):

De aia ca stiu ca esti un fandosit.

| Hitler666MD explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu mai pierzi nu-mi place de sergiu.

| LePotato a răspuns:

Hmm

| Hitler666MD explică (pentru LePotato):

big grin Pai ce dai?

| LePotato a răspuns (pentru Hitler666MD):

Un suc saaau un chips(punga, ca chipsuri nu mai sunt)

| Hitler666MD explică (pentru LePotato):

Mmm pare atragator ok *imbratisare *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata ă? thinking Ia vino la smotoceala. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am spus, esti diabolica X__X
Tu vrei sa distrugi lumea...

| Hitler666MD explică (pentru anonim_4396):

Chiar ca dar am nevoie de o echipa diabolika, intri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Da, eu sunt cea mai mai diabolika numita si Antihrist, moartea ..de catre anumiti useri big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Hid a răspuns:

Salut, mă numesc Hid!

| Hitler666MD explică (pentru Hid):

Salut ma numesc Emilia.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Pot intra si eu?surprise

| Hid a răspuns (pentru Hitler666MD):

Mulți înainte!

| Hitler666MD explică (pentru SergiuBoss11):

Tuu, esti fata?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

N-ai specificat.ai spus doar o grupare diabolica si credeam ca exista loc si pentru mine....asta ehappy, voi fi doar un simplu pribeag.
atat visam si eu, sa intru intr-o grupare, dar visul meu a fost naruit din nousad

| Hitler666MD explică (pentru SergiuBoss11):

Asta e clubul fetelor diabolice nu a unor baieti ironici neamuzanti.