| uǝʞɔıp a întrebat:

Cea mai dragalasa pisica din lume:

http://i.imgur.com/rFRDS.jpg

Răspuns Câştigător
| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Vaai, dar eu sunt perfect de akord cu tine... E asa de Squmpika, si frumoasa:X:X:X.Tot ce spui tu e lege, bro!
Da si mie o fundita, sa manance si gura mea!

17 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie? mi-o dai mie?

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Cred ca am facut pipi pe mine

| Pisicuța a răspuns:

Eram sigura, deci eram sigura ca e invers... app de ce nu ai pus-o pe pisa, lol.

[data viitoare poate prinzi toata familia intr-o poza, cred ca e mai mare ca tot TPU-ul]

| Serena1993 a răspuns:

Si uite ca am gasit soata buna pentru iustinelwinking

| EvangelineDS a răspuns:

Hai nu zau?!laughing

| pwp a răspuns:

Aoleuuu!
era sa cad dupa scaun rolling on the floor))

| sceptic a răspuns:

Seamana leit cu profesoara mea de Istorie thinking

| Deea03 a răspuns:

Ala e Justin B?

| KittyLoveBastet a răspuns:

Nu radeti, este o specie pe cale de disparitie! Exista doar 14 exemplare in toata lumea, 10 dintre ele fiind impotente (nu se pot inmulti). Se pare ca poate trai mai mult decat o pisica obisnuita, cea mai batrana avand acum varsta de 27 ani pisicesti. Un exemplar poate costa dublu cat o masina de cea mai buna calitate. Nu stiu cum de unii oameni isi permit sa dea 2 milioane de euro pe o pisica! Specia asta se inrudeste cu pisica sphinx, care nu are deloc par! Cautati poze pe google cu pisica sphinx. Mie chiar mi se par dragute!

Răspuns utilizator avertizat
| yoo23 a răspuns:

Seamana mai mult a iepurozaur.

| Dudă a răspuns:

Rudele lui Chupacabra au invadat TPU.

| DianaPaula14 a răspuns:

Vrei sa fac infart?

| RobYnRobYn a răspuns:

OOOOOwwww Şcumpete mică ce e eaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooo, ce sobolan dragut!