| anonim_4396 a întrebat:

Imi caut iubita vituala, astept oferte serioase rolling on the floor rolling on the floor

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am eu o scândură găurită, ți-o trimit gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=k6MVqAd1y_c
Multe rebuturi?

| aneliram a răspuns:

Era un banc :,, Caut iubit. Nu beu, nu fumez, nu am defecte, am o singura problema:mint".

| DanielPH a răspuns:

Pai si aici cauti? Tu n-ai vazut ce gagici wow sunt pe metin? Mi-au luat si ultimul banut din buzunar samancele din Bakra, grajdarul poate aproba.

| RAY a răspuns (pentru DanielPH):

Omule e o gluma

| DanielPH a răspuns (pentru RAY):

Mi-am dat seama, ti se pare ca raspunsul meu este unul serios? Adica...wtf, cine ar recomanda in mod serios sa cauti femeie in Bakra pe Metin2? laughing)

| RAY a răspuns (pentru DanielPH):

Eu am gasit iubita in gta 5, vorbesc serios, am si vila masina, femeie frumoasa iar eu arat hot am 6 patratele

| RAY a răspuns (pentru DanielPH):

Ai grija cu metinul ca sunt minore multe

| DanielPH a răspuns (pentru RAY):

laughing)
Nu mai joc de prin 2013. Eram cu o tipa pe nume Imparatul4, a crescut cu mine, avea tot ce-si dorea, a devenit cineva si cand colo...l-am vazut la pod in map1 cum s-a transformat in baiat, de atunci nu mai am incredere in oameni. sad
laughing

| SkyWaves a răspuns:

Pffffffff

| BenteStefan a răspuns:

Eu zic sa iti cauti una realalaughing

| RAY a răspuns (pentru BenteStefan):

E o gluma omule