| ina_4952 a întrebat:

Imi dati niste statusuri jmechere pentru.mess? fundoi!

Răspuns Câştigător
| pitikaaa a răspuns:

starDaca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"
star si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
stardaca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca
te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesclove struck
star"lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming
starStiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
star"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita.
Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking
starsi ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck
starnu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prieteni de pe pamant.love struck
starLumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
star•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta •
Misterul iti provoaca o privire pierduta
star Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
star• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •
star"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •
Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •
star• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva
star• Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
star• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •
star• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •?
star• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck
star• mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putealove struck • mi-ai dat speranta s`o traiesc si`o traiesc prin ealove struck
starToti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •
star• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Aici sunt mai multe feluri de statusurihappy
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pawave
Pa, pa

3 răspunsuri:
| messokro a răspuns:

Colectie de statusuri noi, avatare, emoticoane! Locul unde ti poti personliza propriul avatar! www.messok.ro

| ina_4952 explică:

De fapt, jmechere si amuzante