| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu a întrebat:

Buna,dati-mi si mie niste trasaturi de fete fitoase si jmechere, va rog! happy \dancing

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Stai! Doar o carte sa-ti mai spun(...)

Maitreyi -Mircea Eliade

Cred ca ar fi perfecta pentru varsta ta.Cel putin, eu asta facem cand eram adolescenta, citeam.De ce sa nu faci si tu la fel? Sa stii ca la scoala,esti mult mai frumoasa cu o carte in maini, decat cu o geanta.

Incearca sa-ti conturezi trasaturile unei fete frumoase care debordeaza de naturalete, fericire, inteligenta si incredere de sine.
Fitele sunt ca stropii de ploaie.Cap,iti uda parul, intri in casa, iei un prosop si s-au dus(...)Ceva trecator!
Ocupa-ti timpul cu activitati amuzante prin care sa-ti dezvolti personalitatea si sa-ti gasesti talentul.

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Cel mai bun sfat! Felicitari! Nici raspunsul tau crimena22 nu a fost rau! O sa incerc toate variantele! Multumesc! happy

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru pitzipoancoiesidepeprofilulmeu):

Ma bucur ca ai fost de acord cu mine. Sper sa tii cont de sfatul meu in continuare.Asa ca iti urez multa bafta!

9 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Buna!
Am vazut intr-un comentariu ca e una fitoasa acum scuze dar de ce mergeti la scoala sa va arata-ti hainele si sa va sparge-ti in figuri, la scoala se merge sa inveti crede-ma ca si eu am din astea in clasa si le las in pace sa comenteza ce rezolva, nu le baga in seama ca o sa iti faci rau numai tie.
Te pup!

| LaYeR a răspuns:

Ciudata intrebare, pai ar fi cam asa:
1. Nu te suporta lumea
2. Tratezi pe toata lumea ca niste sclavi
3. Nu o sa ai prieteni
4. O sa te simti singura
5. Stai cu orele sa te aranjezi cu toate ca nu impresionezi pe nimeni
6. Te prefaci ca primesti SMS-uri de la baieti cu toate ca nici asta nu impresioneaza pe nimeni
7. Iei totul in ras
8. Faci glume pe seama altora

In concluzie, mai bine fi mai populara decat fitoasa!

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică (pentru LaYeR):

Una care m-a enerveaza e fitoasa, populara, rea de gura si coenteaza la oricine iar ea e prietena cu toate fetele din clasa crying

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică:

Vreau niste trasaturi de fata populara care e in centrul atentiei CU RIME!

| crimena22 a răspuns:

1)Sa ai gasca ta de fete.
2)Mereu manichiura si pedichiura perfecte si asortate cu hainele.
3)Sa fi,, REGINA,,
4)Tinte(bratari,cordelute si la pantofi.
5)Tocuri inalte mereu(la ora de sport tenesi cu toc).
6)Cand iesi la tabla si nu sti sa para ca sti tot.
SPER SA TE AJUTE!

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică (pentru crimena22):

Cand o sa inceapa scoala sper ca ma va ajuta happy

| princess29 a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze ceea ce face vreo colega de a ta! trebuie sa-ti vezi de treaba ta, stiu ca e greu sa nu iti iesi din minti cand le vezi dar asta e
laughing))))))